Один із найбільших українських операторів мобільного зв`язку – компанія «ВФ Україна», що працює під брендом Vodafone, розширила мережу 4G ще для 23 населених пунктів у 10 областях України

Як повідомила прес-служба оператора, в населених пунктах, в яких забезпечено мережу 4G, проживають близько 113 тисяч осіб.

Зокрема, покриття з`явилося в Київській області (Германівка, Сошників, Проців, Іванковичі, Любарці, Княжичі), у Дніпропетровській (Дмитрівка), у Вінницькій (Бабчинці), у Полтавській (Красногорівка, Мачухи), у Харківській (Золочів, Вільхівка, Південне, Васищеве, Нікополь), у Донецькій (Селідове, Щурове, Гірник, Лиман), у Запорізькій (Новопетрівка), у Кіровоградській (Тарасівка), у Чернігівській (Козелець) і Сумській (Будилка) областях.

Зазначається, що на сьогодні понад 62% жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone, а географія покриття інтернетом четвертого покоління включає 24 області України.

Як повідомляв УНІАН, 30 березня 2018 року Vodafone запустив швидкісний 4G-інтернет у діапазоні 2,6 ГГц. Спочатку мережа четвертого покоління з`явилася в місцях найбільшого скупчення користувачів мобільним інтернетом. З 1 липня Vodafone приступив до запуску інтернету четвертого покоління на частоті 1,8 ГГц.

Довідка УНІАН. ”Vodafonе Україна” є одним із найбільших вітчизняних мобільних операторів. Компанія надає послуги в стандарті GSM і CDMA-450, обслуговує більш як 20 млн абонентів.

Джерело: УНІАН

0

Leave a Reply