Один з найбільших українських операторів мобільного зв`язку компанія «ВФ Україна», що працює під брендом Vodafone, і найбільший банк України ”ПриватБанк” створили партнерську систему ідентифікації

Як повідомила прес-служба мобільного оператора, система працює на базі двох технологій: Mobile ID Vodafone і Bank ID ”ПриватБанку”.

Зазначається, що на практиці це означає, що тепер клієнти обох компаній зможуть подавати і підписувати петиції; голосувати за громадські бюджети; бронювати місця в електронній черзі; користуватися електронними послугами на державному порталі iGOV.

«Абоненти Vodafone зі своїм Mobile ID тепер зможуть користуватися всіма державними послугами і комерційними сервісами, де раніше ідентифікація відбувалася лише за допомогою Bank ID” ПриватБанку ”. А ”ПриватБанк” дістане можливість пропонувати клієнтам нові сервіси, для яких потрібна не лише ідентифікація особистості, а й кваліфікований електронний підпис», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що для підключення Mobile ID послуг необхідно придбати спеціальну SIM-карту з підтримкою технології Mobile ID і пройти процедуру реєстрації та генерації ключів.

«Підключити послугу можна як на діючий абонентський номер, так і на додатковий. При цьому клієнтові не потрібно відвідувати акредитований центр сертифікації ключів – вся процедура організована за принципом «єдиного вікна» в офісі Vodafone», – йдеться в повідомленні.

За словами керівника проекту з розвитку послуги Mobile ID Vodafone Юлії Яхновської, саме державні сервіси стоять на першому місці у користувачів Mobile ID, а найпопулярнішим на сьогоднішній день є «Кабінет водія».

«Тепер перелік доступних послуг значно розширився, з`явилася можливість оформити заяву на субсидію, на фінансову допомогу при народженні дитини та багато іншого через портал державних послуг IGov.gov.ua», – цитує прес-служба Яхновську.

Довідка УНІАН. ”Vodafonе Україна” є одним з найбільших вітчизняних мобільних операторів. Компанія надає послуги в стандарті GSM і CDMA-450, обслуговує більш як 20 млн абонентів.

«ПриватБанк» (м. Дніпро) працює на ринку України з 1992 року і є найбільшим банком за обсягом активів. Банк перебуває у власності держави з грудня 2016 року.

Джерело: УНІАН

0

Leave a Reply