Уряд прийняв постанову «Про Єдиний державний реєстр ветеранів війни»

Як повідомляє прес-служба Міністерства у справах ветеранів, постанова була розроблена цим міністерством для забезпечення реалізації закону про Єдиний державний реєстр ветеранів війни.

«Постанова Кабміну визначає порядок створення, ведення, доступу до відомостей Єдиного державного реєстру ветеранів війни та порядку одержання інформації з інших реєстрів та інформаційних баз даних щодо фізичних осіб для внесення відомостей до реєстру», – пояснила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Постановою затверджується положення про Єдиний реєстр ветеранів війни, яким встановлюється, що це єдина державна інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, захисту і знеособлення інформації щодо осіб, якими згідно з функціоналом опікується Міністерство у справах ветеранів.

«Отже, зроблено всі необхідні кроки для нормативно-правового врегулювання розробки реєстру – закон, підзаконні акти. Технічні вимоги до техзавдання підготовлені. Наступним є підготовка техзавдання, яке має отримати фінансову підтримку наших міжнародних партнерів. Після цього відбудеться розробка і створення ІТ-системи реєстру», – наголосила Фріз і додала, що сьогодні було ухвалено протокольне доручення уряду Мінфіну про фінансове забезпечення Мінветеранів.

Джерело: УНІАН

0

Leave a Reply