У Міністерстві освіти і науки наступного року планують змінити умови прийому на бюджетну форму навчання

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила міністр освіти та науки Лілія Гриневич на прес-конференції в Києві.

Цього року рекомендації до зарахування на бюджет отримали 60 тис. 354 вступників, які вступали на базі 11-го класу повної загальної середньої освіти. З них до 1 серпня підтвердили свій намір навчатися на пропонованих місцях 87,1%, тобто 52,8 тис. вступників. Треба теж пам`ятати, що до цього обсягу державного замовлення треба додати ще 8850 місць, які були надані для навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, це вищі військові заклади”, – сказала Гриневич.

За її словами, в цьому році майже 13% абітурієнтів, рекомендованих для зарахування на бюджет, відмовилися від навчання, що свідчить про те, що немає потреби подавати сім заяв в різні вузи на бюджетні місця.

Тому відразу можу анонсувати, що як висновок цієї кампанії, ми вважаємо, що в наступному році ми внесемо зміни до умов прийому, і буде доцільно залишити лише п`ять можливих заявок на бюджет”, – сказала міністр.

***Цього року вступники на бакалавра чи наскрізного магістра могли подати на бюджетну форму навчання 7 заяв на 4 спеціальності. На контрактну форму навчання можна було подавати будь-яку кількість заяв.

Джерело: УНІАН

0

Leave a Reply