Категорія: Виробництво гумових шин

Переключити фільтри

Стійкість автомобіля на поганому дорожньому покритті і бездоріжжю, безпекою комфорт водія пасажирів безпосередньо залежать від вірності підбору нових коліс. Виробники машин рекомендують замінювати покришки залежно від сезону. При пошуку нових шин важливо враховувати технічні вимоги конкретного автомобіля :

Ширина автопокришки;
Висота профілю;
Величина посадочного діаметру;
Конструкція: радіальна або діагональна модель;
Сезон: літні, зимові, всесезонные варіанти;
Технологія монтажу : безкамерні або з камерою.

На що звернути увагу при пошуку нових покришок
Експерти не рекомендують встановлювати автомобільні шини непідходящого розміру. Недотримання цих норм тягне погіршення маневреності і стійкості транспортного засобу, збільшення витрати палива, передчасний знос коліс. Головні критерії нової гуми для особистого транспорту наступні:

Якість дорожнього покриття;
Допустимі навантаження і швидкісний режим;
Стиль водіння;
Співвідношення ціни і якості;
Виробник.

Достоїнства порталу “Iнфос”
На профільній сторінці нашого сервісу зібрані провідні торгові компанії, інтернет-магазини і інші торгові точки, що реалізовують якісну гуму для легкового, вантажного і мототранспорту. Ми пропонуємо підбірку надійних фірм, де ви купите оригінальні покришки для іномарок згідно з необхідними типоразмерам. Для постійних покупців, а ще оптовиків у багатьох продавців діють персональні бонуси і знижки. У розділі вказані стандартні ціни обслуговування, перелік виконуємо послуг, товарів, розташування головного офісу, час роботи і контактні дані.