Категорія: Виробництво автомобільних кузовів

Переключити фільтри

Портал Infos.in.ua – це портал, з магазинами, що продають будь-які якісні матеріали для кузовного ремонту автомобіля. Під час ремонту дуже важливо використати сертифіковані засоби. Від їх якості залежить результат. Будь-яка організація представлена у нас на сайті не просто продає, але і дає свою гарантію на усі товари. Тільки офіційні продавці можуть надати можливість купівлі в кредит, лізинг, розстрочку. При придбанні необхідно знати деякі види і їх призначення :

Фарба. Без цього матеріалу не обійтися. Види фарб : алкід, акрилові, глифталевые, целюлозні, металік, перламутр. У кожної фарби свій відтінок і хімічний склад. Спосіб нанесення залежить від виду.
Грунт. Якщо дійшло до грунтовки поверхні, то треба знати їх види:

Епоксидна – дає міцну і надійним захистом кузова.
Реактивна грунтовка. Має антикорозійний ефект.
Акрилова. Швидко сохне, використовується перед фарбуванням

Шпаклювання. Потрібна для створення рівного шару на поверхні кузова.
Лак. Лакове покриття може бути різної щільності. Враховуйте матеріал поверхні на яку наносите лак, у кожного виду свої характеристики по відтінку і швидкості сушки.
Антикорозійне покриття. Наноситься тонким шаром на кузов, шляхом того, що розпиляло. Якщо матеріал у банку, наноситься кистю.
Розчинник. Служить размягчителем при змішуванні з сухими матеріалами.
Абразив. Зачистка елементів кузова.
Герметики. Захист від попадання вологи і бруду в мікротріщини і отвори.
Полироль. Зазвичай використовують для додавання блиску кузову і додаткового захисту.

При купівлі усіх інгредієнтів обов’язково звертайте увагу на терміни придатності і цілісність упаковки. Особливо це стосується матеріалів в аерозолі.