Київський метрополітен підписав договір на підготовку проекту реконструкції виходу зі станції метро «Виставковий центр» із будівництвом підземного переходу до «Експоцентру України»

Проце повідомляє прес-служба КП «Київський метрополітен».

«Ми підписали договір на підготовку проектної документації по добудові виходу на станції ”Виставковий центр” з переможцем тендеру у системі ProZorro. Планується, що проектні роботи будуть завершені уже цього року та направлені на відповідну експертизу. Після чого буде оголошено тендер на проведення будівельних робіт», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нинішній вихід зі станції потребує зміни.

«Особливо небезпечною ситуація стає під час масових заходів на ВДНГ, коли молодь, поспішаючи на метро, перебігає проспект Глушкова», – зауважили в прес-службі.

Як повідомляв УНІАН, 20 травня КМДА оголосили про плани реконструювати вихід № 1 зі станції метро «Виставковий центр» із будівництвом підземного переходу та примиканням його до підвуличного підземного переходу на проспекті Академіка Глушкова. Реалізація проекту запланована на 2019-2020 роки.

Станція «Виставковий центр» збудована та введена в експлуатацію у грудні 2011 року. Під час будівництва станції споруджено три виходи у напрямку вулиці Васильківської.

«Разом із тим, біля виходу зі станції метро існує діючий підземний перехід до ВДНГ. Сполучення з виходом із метро відсутнє. При будівництві станції метрополітену передбачалось будівництво окремого сполучення станції з підземним переходом, але через брак коштів реалізовано не було», – зазначили в КМДА.

Джерело: УНІАН

0

Leave a Reply