Як повідомляє сайт “Сьогодні” :

Прем’єр приїхав на Полтавщину перевірити ремонт важливої дороги і поділився планами на майбутнє

Глава уряду Володимир Гройсман заявив про плани знову поборотися за крісло прем’єр-міністра в разі проходу до Верховної Ради за підсумками парламентських виборів. Про це він написав у Twitter.

Під час робочої поїздки в Полтавську область, де він ознайомився з ходом ремонту дороги державного значення “Київ-Харків-Довжанський”, він відкрив завісу своїх політичних планів.

“Дорожники запитали мене: що буде після виборів? Відповів: будемо працювати так, як працювали три роки. Для мене пріоритети не змінилися: зростаюча економіка і оновлення освіти, медицини, інфраструктури. Для цього я і йду в парламент і претендуватиму на посаду голови уряду”, – підкреслив Гройсман.

Володимир Гройсман йде в парламент
фото взято з сайту ukr.segodnya.ua

Як повідомляли новини “Сьогодні”, на початку червня Гройсман назвав імена першої десятки своєї партії. Голова уряду бере з собою на вибори в Раду перевірену команду, до якої увійшли і діючі міністри.

Раніше Гройсман розповідав, якою буде його партія. Він підкреслив, що хоче створити класичну партію – не з перебіжчиків і кон’юнктурників, а з тих людей, які мають намір змінити свою країну.

0

Leave a Reply