10 і 11 серпня 2019 року фестиваль “Схід-Рок” у Тростянці Сумської області проходитиме традиційно – на території архітектурної пам’ятки XVIII століття, фортеці “Круглий двір”, яка тривалий час була концертним майданчиком.

Щороку “Схід-Рок” дає можливість молодим колективам виступити на одній сцені з монстрами української рок-музики. Молоді групи проходять на фестиваль шляхом відбору. У 2018 році на чотири місця на Головній сцені фестивалю претендувало майже 500 груп.

Одним із хедлайнерів на фестивалі стане шведський поп-панк гурт The Headlines. Вони презентують свій новий альбом “In the end” на головній сцені “Схід-Рок 2019”. Також в рамках фестивалю виступить україно-американський гурт Flit. Після перерви довжиною у вісім років вони повернуться в Україну і зіграють кілька концертів. Окрасою фестивалю стане участь у ньому Дмитра Шурова (Pianoбой). Він подарує гостям фестивалю потужне та енергійне шоу.

Програма фестивалю Схід-рок 2019

На території фестивалю функціонує безкоштовне наметове містечко, родзинкою якого є його розташування. Табір знаходиться у дендропарку “Нескучне”, сама назва якого дає зрозуміти, що сумувати там не доведеться. Дендропарк закохує своєю первозданною та чистою природою, каскадом з трьох озер і таємничим гротом “Німф”.

Маленьке та привітне містечко Тростянець завжди раде гостям, бо окрім музичної складової йому є, що показати. Це і палац Голіцина, в якому у 1864 році жив і творив П. І. Чайковскький, і Алея закоханих із дерев’яними скульптурами, колонами та альтанкою, і музей шоколаду.

Джерело : zruchno.travel

Більш докладнішу інформацію шукайте на офіційній сторінці фестивалю.

0

Leave a Reply