Якість поїздки у автомобілі залежить ще й від різноманітних гаджетів

Ми постійно користуємося девайсами, які спрощують і удосконалюють наше життя. І, звичайно, автомобіль не є винятком. Автогаджети допомагають водіям полегшити і зробити їх поїздку більш комфортною та безпечною, інформує Ukr.Media.

Відеореєстратор

Це один з найважливіших автомобільних гаджетів, який слід придбати в першу чергу. На жаль, на дорогах дуже багато автошахраїв, які підставляють свої автомобілі, а потім вимагають великі гроші за «шкоду». Тому цей гаджет убезпечить вас від підставних ситуацій, а також відлякає аферистів, які намагаються триматися подалі від машин з відеореєстратором.

GPS-Навігатор

Це другий за популярністю гаджет, який вже купили більшість водіїв. Особливо актуальним він буде, якщо ви зібралися в подорож на своєму автомобілі. Навігатор прокладе ваш шлях у невідомій місцевості, а також допоможе вибрати найоптимальніший маршрут і скоротити час на пересування.

Також дуже корисна річ, яка допоможе вам заощадити трохи грошей на штрафи. Пристрій попереджає водіїв про необхідність скинути швидкість. Однак варто знати, що даний пристрій заборонено в Європі.

Рамка-перевертень

Власне на рамки-перевертні немає заборони, але установка може викликати якісь питання у представників закону при її виявленні. В Україні передбачений штраф за їзду з «лівим» номером.

Даний гаджет повністю підійде тим людям, що люблять поганяти. Ви зможете змінювати свій номер в будь-який час, що дозволить заощадити на штрафах.

Автомобільний тримач

У наш час існує велика кількість пристроїв, наприклад айпад або телефон, які можуть виступати в ролі електронної карти, магнітоли, довідника та інтернет-терміналу, телевізора, відеоплеєра, показувати новини та пробки. Тому це дуже зручний і потрібний аксесуар в автомобілі.

Антисон

Заснути за кермом може кожен водій, особливо якщо він прийняв ліки з легким снодійним ефектом або банально втомився. Саме для запобігання таких ситуацій і був розроблений Антисон. Пристрій надівається як гарнітура, а вбудовані датчики реагують на нахил голови. У тому разі, коли водій починає засинати видається пронизливий сигнал, який змушує прокинутися. Такий гаджет для поїздки буде дуже корисним, особливо для далекої, тим більше, що коштує він недорого.

Іонізатор повітря

Даний аксесуар особливо актуальний влітку. Повітря наповниться альпійською свіжістю і чистотою. Їхати буде набагато зручніше і водієві, який стане набагато уважніше за кермом, і пасажирам. Його досить включити в гніздо прикурювача і він запрацює.

Пускозарядний пристрій

У зимовий період це дуже важлива і необхідна річ для кожного водія. Трапляються ситуації, коли необхідно «прикурити» акумулятор своєї машини, і щоб не застрягти в незнайомому місці, і не шукати допомоги в інших, варто лише заздалегідь купити звичайний пускозарядний пристрій. Чим більше пристрій за розміром, тим він потужніше.

Міні-холодильник

Цей гаджет ідеально підходить для літньої подорожі на своєму автомобілі. Якщо ваша поїздка триває більше ніж 3-4 годин, то про прохолодні напої та свіжі продукти вам допоможе подбати портативний автохолодильник. Ви зможете бути впевнені в тому, що ваші продукти не пропадуть.

Автомобільний компресор

Не завжди є можливість заїхати на сервіс і підкачати колеса. А накачувати шини ножним або ручним насосом справа не з легких. Ось для цього і потрібен автомобільний компресор. Він спрощує наше повсякденне життя. Також завдяки компресору можна накачати не тільки колеса, а, наприклад, човен, водний матрац.

0

Leave a Reply